New English School - Szkoła Języków Obcych Rzeszów

Witamy w NEW ENGLISH SCHOOL w Rzeszowie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauczania języków obcych, dziękując tym samym za ostatnie 15 lat które jesteście Państwo z Nami!

Piętnaście lat doświadczeń pozwoliło nam zbudować zespół lektorów na bardzo wysokim poziomie.

Lektorzy doskonale wiedzą jak wykorzystać stosowane metody do pracy ze słuchaczami na wszystkich poziomach językowych oraz potrafią je praktycznie wykorzystać w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Nasza kadra jest zaangażowana, kreatywna i przyjaźnie nastawiona do słuchaczy.

Wśród naszych lektorów są również cudzoziemcy posługujący się językiem angielskim jako ojczystym - Native Speakers pochodzenia brytyjskiego, amerykańskiego i kanadyjskiego. Staramy się, aby wszyscy słuchacze mieli z nimi kontakt na zajęciach. Praktykujemy rotację lektorów - lektorzy zmieniają się z lekcji na lekcję więc każda grupa ma szansę zetknąć się na zajęciach z wieloma uczącymi. Zapobiega to znużeniu od jednego sposobu mówienia oraz przeciwdziała monotonii zajęć.


Poznaj naszych lektorów:

Michalina Gromadzka-Róg – Właściciel New English School, lektor języka angielskiego

Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku translatorsko-biznesowym. Po wieloletnim pobycie w Londynie rozpoczęła pracę w New English School w 2009 roku.

Natalia Ślączka – Dyrektor Metodyczny New English School, lektor języka angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku nauczycielskim ze specjalizacją literatury amerykańskiej. Z New English School związana od 2010 roku jako lektor dzieci oraz osób dorosłych. Miłośniczka książek.

Luke Kuźniar – Native Speaker języka angielskiego

Kwalifikowany Native Speaker z Nowego Yorku z certyfikatem Oxford ESL oraz Business English. Doświadczony lektor języka angielskiego od 2006 roku. Z New English School związany od 2007 roku. Specjalizuje się w języku technicznym oraz biznesowym. Miłośnik motoryzacji oraz badań zjawisk paranormalnych.

Monika Mazek – Native Speaker języka angielskiego

Kwalifikowany Native Speaker - absolwentka North Park University (kierunek Biznes I Ekonomia z koncentracją w Biznesie Międzynarodowym) a także Rooselvelt University (Zarządzanie w dziedzinach Turystyka i Hotelarstwo) w Chicago. Przez 10 lat mieszkała w USA (Chicago i Seattle) gdzie pracowała głównie jako manager w ekskluzywnych hotelach. Interesuje się zagadnieniami związanymi z biznesem, turystyką i sztuką. W wolnych chwilach maluje obrazy i sprzedaje je. Nauczanie języka angielskiego dołączyło do jej pasji życiowych. Wyznaje zasadę „When you want something the all the universe conspires in helping you to achieve it” by Paulo Coelho.

Eric Miller Garcia - Native Speaker języka angielskiego i hiszpańskiego

Native Speaker języka hiszpańskiego i angielskiego, uczący zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Obecnie dzieli swój czas pomiędzy pracę w New English School i studia w Madrycie (kierunek: Komunikacja Audiowizualna). Z New English School związany od 2016 roku. ​​

Joshua Kaye – Native Speaker języka angielskiego

​Kwalifikowany Native Speaker TEFL z Kanady związany z New English School od 2013 roku. Specjalizuje się w języku technicznym, w szczególności z zakresu inżynierii. Prowadzi zajęcia z grupami dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.​

Agnieszka Stec – lektor języka angielskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Nauczyciel w szkole podstawowej i gimnazjum. Miłośniczka podróży, języków obcych, sportu oraz psów. Z New English School związana od 2015 roku.

Agnieszka Sztokman – lektor języka angielskiego

Absolwentka studiów wyższych w Częstochowie. Wieloletni nauczyciel dzieci, młodzieży i dorosłych. Z New English School związana od 2001 roku.

Aleksandra Dziduch – lektor języka angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego – filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym ze specjalizacją językoznawstwa. Pracę w New English School podjęła w 2013 roku prowadząc zajęcia z grupami dzieci jak i dorosłych. Wyjazdy do Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych pozwoliły na wzbogacenie jej umiejętności językowych.

Alicja Kaczyńska – lektor języka angielskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Uniwersytetu Śląskiego. Wieloletni nauczyciel dzieci, młodzieży i dorosłych. Interesuje się nowymi metodami nauczania języków obcych, psychologią i psychoterapią, uzdolniona muzycznie. Z New English School związana od 2016 roku.

Anna Pisarczyk – lektor języka włoskiego oraz polskiego dla obcokrajowców

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego o kierunku filologii polskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego o kierunku filologii włoskiej. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu nauczania języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Miłośniczka włoskiej architektury. W New English School od 2013 roku.

Anna Wiśniewska-Górna – lektor języka angielskiego

Absolwentka NKJO w Rzeszowie, licencjat UMCS z literatury amerykańskiej. Pracę w New English School rozpoczęła w 2002 roku. Posiada doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych. Swoją pracę łączy z pasją. Miłośniczka dobrej literatury, sztuki i muzyki.

Beata Hałaj - lektor języka angielskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego - mgr ekonomii. W ramach języka angielskiego głównym przedmiotem jej zainteresowania jest fonetyka. Prywatnie wielbicielka uprawiania sportu oraz rozwoju osobistego. Z New English School związana od 2014 roku.

Iwona Ksiądz – lektor języka rosyjskiego

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego o specjalności język rosyjski i angielski w biznesie. Uczestniczka seminariów oraz kursów w Rosji. Z New English School związana od 2015 roku.

Katarzyna Bednarz – lektor języka niemieckiego

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku filologia germańska (specjalność nauczycielska). Miłośniczka literatury. Interesuje się kulturą krajów niemieckiego obszaru językowego. Z New English School współpracuje od 2016 roku.

Beata Górak – lektor języka niemieckiego

Absolwentka filologii germańskiej na kierunku nauczycielskim na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wieloletni nauczyciel dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się również w języku biznesowym. Miłośniczka podróży i języków obcych, pilot wycieczek zagranicznych, egzaminator "Nowej Matury". Częste wyjazdy do Niemiec pozwoliły na wzbogacenie jej umiejętności językowych. Z New English School związana od 2017 roku.

Katarzyna Bolec – lektor języka angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku filologia angielska. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Miłośniczka literatury amerykańskiej i turystyki. Z New English School związana od 2016 roku.

Katarzyna Stęchły – lektor języka angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku filologia angielska, specjalność nauczycielska. Zatrudniona w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Rzeszowie. Ukończyła kurs metodyczny „Creative Methodology” w Londynie oraz „Technology Enhanced Learning” na Malcie. Egzaminator maturalny. Z New English School związana od 2001 roku.

Klaudia Podsiadło – lektor języka angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Filologia Angielska ze specjalizacją nauczycielską. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi. Pracę w New English School rozpoczęła w 2014 roku.

Klaudia Stopa – lektor języka angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Wyjazdy do Wielkiej Brytanii pozwoliły na wzbogacenie jej umiejętności językowych. Z New English School związana od 2014 roku.

Maciej Kozioł – lektor języka hiszpańskiego i francuskiego

Absolwent Filologii Romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z charakteru filozof-pragmatyk. Z wykształcenia filolog romanista-iberysta i ekspert w genologii. Zainteresowania: literatura francuskiego średniowiecza i glottodydaktyka. Z New English School związany od 2009 roku.

Monika Kuźma – lektor języka angielskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie. Obecnie w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Rzeszowskim. Z New English School związana od 2013 roku. Uwielbia psy, taniec oraz wspinaczkę górską.

Monika Wąs – lektor języka angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku nauczycielskim. Z New English School współpracuje od 2012 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała ucząc dzieci, młodzież oraz dorosłych. Obecnie nauczyciel w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie.

Paulina Kloch – lektor języka angielskiego

Absolwentka PWSZ w Tarnowie na kierunku filologia angielska o profilu ogólnym oraz studiów magisterskich na wydziale muzyki na Uniwersytecie Rzeszowskim. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania języka angielskiego. Prawdziwa pasjonatka muzyki jazzowej. Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Swoją wiedzę pogłębia poprzez podróże do USA (uczestniczka programu wymiany studenckiej Camp America w USA). Z New English School związana od 2015 roku.

Sylwia Czarnota – lektor języka angielskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, w trakcie studiów magisterskich w Krakowie. Wyjazdy do Wielkiej Brytanii pozwoliły na wzbogacenie jej umiejętności językowych. Z New English School związana od 2014 roku.

Sylwia Uzdejczyk – lektor języka angielskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie na kierunku Filologia Angielska, jak również Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie zgłębiała Filologię Polską. Uwielbia czytać, pasjonuje się również kulturą dalekiego wschodu i psychologią. Z New English School współpracuje od 2016 roku.

Brygida Gajewska - lektor języka angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego – filologia angielska ze specjalizacją nauczycielską. Dodatkowo - magister pedagogiki w zakresie resocjalizacji. W Wielkiej Brytanii przebywała ponad 4 lata co pozwoliło na wzbogacenie jej umiejętności językowych. Mieszkała w Norwich, Birmingham i Londynie. Posiada doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Z New English School związana od 2016.

Agata Kogut - lektor języka angielskiego

Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Prywatnie pasjonuje ją fitness i jogging, aktywnie spędza czas wolny dbając o kondycję fizyczną. Miłośniczka psów i książek. Języka angielskiego uczy od 2010r., z New English School związana jest od 2017r.

Aleksandra Bednarz - lektor języka angielskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku filologia angielska. W wolnych chwilach lubi oglądać amerykańskie i brytyjskie seriale oraz spędzać czas aktywnie na rowerze. Z New English School związana jest od 2017r.

Alina Korotash - lektor języka angielskiego

Absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku filologia angielska. Jej pasją są języki obce i podróże. Biegle posługuje się językiem angielskim, rosyjskim i ukraińskim. W czasie wolnym uwielbia malować pejzaże oraz rysować portrety.

Aneta Roztocka – lektor języka angielskiego

Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie, Następnie kontynuowała naukę na studiach 2 go stopnia na Uniwersytecie Rzeszowskim - specjalność nauczycielska. W życiu prywatnym pasjonuje się literatura brytyjską. W języku angielskim najbardziej ceni możliwość swobodnego, kreatywnego przekazu. Uwielbia muzykę, sztukę oraz taniec. Z New English School związana od 2017 roku.

Regina Romaszuk – lektor języka angielskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie. Posiada doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Miłośniczka gier komputerowych, dobrej muzyki oraz jazdy na rowerze. Z New English School związana od 2017 roku.


Pracownicy Biura:

Beata Hałaj - specjalista ds. obsługi klienta

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego - mgr ekonomii. W ramach języka angielskiego głównym przedmiotem jej zainteresowania jest fonetyka. Prywatnie wielbicielka uprawiania sportu oraz rozwoju osobistego.

Kamila Bugalska – specjalista ds. obsługi klienta

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku socjologia. Pracę w New English School rozpoczęła w 2016 roku. Lubi podróże, dobre filmy, książki i długie rozmowy przy kawie.

Natalia Kaznecka – specjalista ds. obsługi klienta

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku socjologia. Z New English School związana od 2013 roku. Miłośniczka kotów, dobrych filmów i muzyki na żywo.

 

You are here: Start Kadra
insta
zamknij
bezpłatna lekcja z Nativ Speakerem bezpłatny test kontakt
Jeżeli uczyła/e/ś się języka rozwiąż nasz bezpłatny test on-line.
Rozwiąż test
Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka zapisz się na kurs od podstaw.
Zapisz się
New English School
ul. Dąbrowskiego 14
35-036 Rzeszów

17 852 72 63
608 030 060

rzeszow@newenglish.pl

Biuro Szkoły czynne:
Poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
Sobota: 8:00 – 15:00